עופר & פוינטר

אילוף כלבים באנרגיה טובה

אספר קצת על עצמי ומה הוביל אותי להיות מאלף כלבים:

מאז שאני זוכר את עצמי כילד קטן הייתי מוקף בכלבים סביבי, במיוחד כלבי ציד שתמיד הקסימו אותי באנרגיות ובאופי שלהם. במשך עשר השנים האחרונות שילבתי את אהבתי לכלבים בעבודתי (שלא היתה קשורה באילוף כלבים) והפכתי את הכלב הפרטי שלי  "לכלב עבודה". הכלב שלי היה מתלווה אלי לעבודה מדי יום ולימדתי אותו כיצד לסייע לי. גם כשיצאתי לעשות את שביל ישראל במשך כמה שבועות החבר שלי על ארבע לא נשאר מאחור והצטרף אלי ואל אשתי לעתיד והלך אתנו לאורך שביל ישראל כשתרמיל על גבו עם האוכל והמים שלו (כלב עבודה כבר אמרנו?) וישן אתנו באוהל – זאת היתה חוויה של פעם בחיים!

לפני כשלוש שנים החלטתי לעשות הסבה מקצועית ועשיתי קורס לאילוף כלבי בית על-מנת שאוכל לעבוד במה שאני הכי אוהב – כלבים ב- FULL TIME ולתת שרותי אילוף ללקוחות פרטיים.                                    החלטתי להיות מאלף מתוך אהבה עמוקה לכלבים ולאחר שנחשפתי לכך שאפשר לאלף כלבים מתוך מקום של שיתוף פעולה, בניית מוטיבציה, אמון ותקשורת דו כיוונית מכבדת.

תמיד היה לי קשה לראות את היד הקשה שמונהגת כלפי כלבים בתהליכי האילוף המסורתיים למרות שגם אני בעצמי הייתי פועל כך מול כל הכלבים שלי (כמובן ממקום של חוסר ידע, מודעות והבנה נטו).

בשנים האחרונות עשיתי עם עצמי תהליך עמוק של שינוי מחשבתי ולמדתי כיצד ניתן לתקשר עם כלבים מנקודת מבט שונה לחלוטין וכזאת שמבוססת על עבודה עם הרבה חיזוקים חיוביים ותקשורת דו כיוונית ומכבדת עם הכלבים והתוצאות הן לגמרי מדהימות!!!

בעבודתי כמאלף כלבים אני מתמחה בעיקר בעבודה עם כלבים בעלי אנרגיה גבוהה שצריכים הרבה אתגרים פיזיים ומנטליים ע"מ להפוך לכלבי משפחה רגועים, נוחים ומסופקים.

כמובן שיש לי גם ידע נרחב בכל הקשור לחינוך כלבים ופתרון בעיות התנהגות בין אם יש לכם גור או כלב מבוגר בין אם הכלב שלכם גדול, קטן, גזעי או מעורב.

מה שאני הכי אוהב בעבודתי הוא האתגר ומציאת היצירתיות והתאמת התהליך הייחודי לכל כלב ובעלים. כל כלב הוא שונה, כל בעל כלב הוא שונה, כל סביבת מחייה היא שונה וזה מחייב את המאלף במציאת פתרונות שונים בהתאם לנסיבות כך שבשבילי כל מקרה הוא אתגר בפני עצמו וזה מה שהכי כיף לי בעבודתי.

אני מגיע לעבודתי כמאלף כלבים- FORCE FREE (אילוף ללא כפייה)  מתוך תחושת שליחות ומתוך רצון אמתי לשפר את איכות חייהם של הכלבים ובעליהם והעברת מסר ברור: "כלבים מלמדים באהבה ובשיתוף פעולה, במוח ולא בכוח".

אני נהנה מאוד ללמוד, ללמד, לעזור ולהביא ללקוחות מהידע ומהניסיון הרחב שאני צובר וצברתי ממאות כלבים שעברו תחת ידי במשך השנים בעבודה עם לקוחות פרטיים, עם כלבים שהתארחו אצלי במסגרת של פנסיון ביתי ובעבודה התנדבותית שעשיתי באילוף כלבי עמותה.

אז מה בעצם קורה בתהליכי האילוף יחד איתי? תלמדו ותרכשו ידע וכלים כיצד לתקשר עם הכלב שלכם ממקום מכבד תוך חיזוק הקשר והתקשורת בינכם וכיצד לפתור עם הכלב בעיות התנהגות בדרכים נעימות ואפקטיביות שמלמדות אותו תקשורת טובה יותר אתנו ועם הסביבה.

בשיעורים שמתקיימים אחת לשבוע בביתכם אתרגל יחד אתכם התנהגויות שנלמד את הכלב יחד. (בהתאם לצורך שלכם) אתם תיישמו את ההתנהגויות שנלמדו במהלך כל שיעור כשיעורי בית תוך הטמעתם בחיי היום יום עם הכלב שלכם. בסופו של תהליך יהיו לכם את כל הכלים והידע על-מנת לאלף את כלביכם האהוב וכיצד להתמודד איתו בעצמכם בכל סיטואציה שהיא על-מנת לחיות לצידו בכיף ובשלום.

תחביבים: לעשות מגוון פעילויות משותפות עם הכלבה שלי רוזה – טיולים בטבע, אג'יליטי, רכבות, פריסבי, גישוש, טריקים ובסוף היום להתחבק ולהתכרבל יחד בספה.

אני מטפל בעיקר במקרים:

  • תוקפנות וריאקטיביות לכלבים, אנשים וחיות אחרות.
  • חינוך ואימון גורים מכל סוג וגזע.
  • תכניות אימון מיוחדות לכלבי ציד.
אזורי העבודה שלי:
נתניה עד חיפה.
ישובי ואדי ערה, יקנעם ועמק יזרעאל.

קראו עוד במדריך המקיף על אילוף כלבים

לשיחת ייעוץ טלפוני חינם בנוגע לאילוף הכלב/ה שלך השאירו פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם:

גלילה לראש העמוד