מאלף כלבים במרכז הארץ

מאלפי כלבים

ליאור – במרכז ובתל אביב

שמי ליאור, מאלף ומטפל התנהגותי בכלבים באזור המרכז. האהבה העצומה והחיבור לכלבים תמיד היו חלק ממני והם גדלו לצידי בכל

מאלפי כלבים

עידן – מאלף בתל אביב

שמי עידן ברוך ואני מאלף כלבים ואבא של נאלה. כשנאלה, הבורדר קולי, הגיעה אליי הביתה, מיד הרגשתי תחושת אחריות –

מאלפי כלבים

הילי – מאלפת במרכז ובתל אביב

שמי הילי עדן ואני מאלפת כלבים ומטפלת התנהגותית מוסמכת, בנוסף אני בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות. הדרך שלי לעולם האילוף

כל מי שמכניס כלב לביתו, יודע כי זו תחילתה של ידידות נפלאה ובוודאי כמו כולם תרצו לתת לו חיים טובים, מאושרים וליהנות איתו כמה שיותר. אך למרות הכיף, לעיתים הקושי מגיע אחרי ההתלהבות של הימים הראשונים ופתאום הכלב לא מתאים את עצמו לציפיות שלכם ואתם עשויים לחוש קושי מסוים. אז מה עושים? כבר בשלב הראשון כדאי לחנך את הכלב בצורה שתאפשר לכם חיי שגרה, לצד הנאה מרובה ממנו. מתקשים? תמיד תוכלו להיעזר במאלף כלבים מקצועי. כלב שאינו מחונך יכול לעשות בעיות רבות ללא הבנה מהן ההשלכות שלהן ולגרום לבעליו תסכול של ממש, במיוחד כאשר מדובר בגור קטן וחמוד שאינו מציית לבעליו, הוא עושה צרכים בכל מקום בבית, לועס חפצים, נובח ללא סיבה, קופץ על אורחים ויכול לגרום לתסכול. אילוף כלבים במרכז על ידי מאלף מיומן יוכל לסייע רבות בחינוך הכלב, שהרי חינוך הוא תפיסה שצריכה לשלוט בכל תחומי החיים, ובמיוחד כאשר הדבר נוגע לתהליך של הכנסת כלב לבית. ברור ומובן כי הדרישה הבסיסית שאותה תרצו מהכלב שלכם היא: שהוא ישמע ויציית לקולכם, יעשה את צרכיו מחוץ לבית ועוד. חינוך נכון על ידי מאלף כלבים במרכז יוכל לסייע לכם רבות, כך שתוכלו להפיק הנאה מירבית מהכלב שלכם.

מצאנו בשבילך מאלף כלבים באזור המרכז !

אילוף בבית או בפנסיון?

בעלי כלבים רבים שהגיעו למסקנה כי אין מנוס אלא לפנות למאלף כלבים, די מתלבטים אם להזמין מאלף כלבים לבית, או לפנות לפנסיון בו הכלב יעבור אילוף ממוקד. אז בואו נראה את ההבדלים ביניהם:

אילוף בבית (המומלץ ביותר)

במקרים אלו המאלף יגיע לביתכם בערך פעם בשבוע למפגש של כשעה. המאלף ילמד את הכלב פעולות בסיסיות כמו – שב, ארצה, למקום ופקודות שיכולות לפתור בעיות התנהגות. בנוסף במהלך המפגשים, המאלף ידריך את בעלי הכלבים כיצד לפעול במצב של קושי, אם זה בהליכה ברחוב, מפגש עם חתולים וכלבים אחרים ועוד. יש לא מעט יתרונות לאילוף הכלב בביתו והם: תהליך הלמידה וההדרכה, בניית מערכת יחסים טובה עם כל הדיירים בבית, מתן פתרונות לבעיות המתרחשות בבית או בסביבתו, תרגול טכניקות בצורה פרטנית ובכלל כאשר הכלב נמצא בטריטוריה שלו זהו יתרון נהדר.

אילוף בפנסיון

תהליך זה לוקח בין 3-5 שבועות אשר בהם מאלף הכלבים עובד עם הכלב על פקודות המשמעת באופן יומיומי. האילוף מתבצע במסגרת של פנסיון במרכז הארץ, כאשר ניתן לבקר פעם-פעמיים בשבוע את הכלב על מנת להקנות לו תחושה נעימה. היתרון באופציה זו הוא הרצף והעקביות של תהליך האילוף. בסוף התהליך המאלף נפגש עם הבעלים ומעניק להם הדרכה ודגשים שיסייעו להם להתמודד עם הכלב, אך כמובן שעליהם להמשיך ולעבוד עם הכלב ביומיום.

מעוניינים להזמין מאלף במרכז הארץ?

באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון רב של מאלפים מקצועיים ומיומנים בכל אזור המרכז כמו – מאלף כלבים בתל אביב, רמת גן, פתח תקווה, חולון, בת-ים, אזור, קריית אונו ובכלל בכל אזור המרכז. אם אתם חווים קושי מסוים עם הכלב שלכם, אתם מוזמנים לפנות ישירות אל מאלפי הכלבים באתר. כל המאלפים שלנו הינם המקצועיים והמומלצים ביותר!