מאלף כלבים בתל אביב

מאלפי כלבים

ליאור – במרכז ובתל אביב

שמי ליאור, מאלף ומטפל התנהגותי בכלבים באזור המרכז. האהבה העצומה והחיבור לכלבים תמיד היו חלק ממני והם גדלו לצידי בכל

מאלפי כלבים

עידן – מאלף בתל אביב

שמי עידן ברוך ואני מאלף כלבים ואבא של נאלה. כשנאלה, הבורדר קולי, הגיעה אליי הביתה, מיד הרגשתי תחושת אחריות –

מאלפי כלבים

הילי – מאלפת במרכז ובתל אביב

שמי הילי עדן ואני מאלפת כלבים ומטפלת התנהגותית מוסמכת, בנוסף אני בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות. הדרך שלי לעולם האילוף

הגעתם למצב שאין מנוס והדרך הטובה לחיות בהרמוניה עם הכלב שלכם היא אילוף? דעו כי עשיתם את הבחירה הנכונה. כעת נותר לכם לבחור מאלף כלבים או מאלפת כלבים שיגיעו לביתכם ויסייעו לכם להתמודד עם קשיים ובעיות שונות בשגרת היומיום. אם הנכם מתגוררים באזור המרכז, תוכלו למצוא מאלף כלבים בתל אביב שיגיע לביתכם ויעניק לכם הדרכה מלאה, ובנוסף, גם יהיה זמין עבורכם לכל שאלה.

ביחרו מאלף כלבים בתל אביב מהרשימה

מחפשים מאלף כלבים בתל אביב? גרים בתל אביב וזקוקים למאלף?

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים מאלף כלבים בתל אביב?

אהבה טהורה לתחום

אילוף נכון מתחיל מבחירה נכונה של מאלף, כזה שיש לו אהבה אינסופית לבעלי חיים וכימיה טובה. שיטות האילוף כוללות בדרך כלל אספקטים של הכלב בחייו במסגרת ברורה לחלוטין שבה הוא יבין איזו התנהגות מותרת ואיזו אסורה, אך יש צורך להעביר לו את המסר בדרך שהוא יוכל להבין, וכן יש להשריש לו דרך מסוימת גם בבית וגם מחוצה לו ובכלל בכל מקום שבו הוא נמצא.

יתרון בחירת מאלף שמתגורר באזור מגוריכם

מאלף כלבים בת"א, רמת גן או בכלל מאזור המרכז, יש לבחור בקפידה ומומלץ לבחור מאלף שמתגורר באזור מגוריכם, כך שהוא יוכל להיות זמין עבורכם בכל זמן נתון. ברוב במקרים, גם לאחר תום תקופת האילוף, תמיד צצות שאלות נוספות ומצבים חדשים איתם בעלי הכלבים מתקשים להתמודד, כך שהכי כדאי לבחור במאלף שמתגורר בקרבתכם.

ניסיון ומיומנות

כאשר בוחרים מאלף כלבים בתל אביב, חשוב לבחור באדם בעל ניסיון רב ומיומנות בתחום. לכן, תמיד תוכלו לשאול את המאלף כמה ניסיון יש לו או להציץ בפרופיל החברה באתר שלו ולברר זאת. נכון שמאלפים שאינם בעלי ניסיון עשיר יכולים לעשות "עבודה טובה" אך מאלף בעל ניסיון בוודאי מכיר את רוב סוגי הכלבים ומגוון רב יותר של שיטות אילוף.

מה לגבי מחירים?

העלויות של אילוף כלבים בתל אביב נקבעים על פי פרמטרים שונים כמו – סוג האילוף, אם מדובר בגור או בכלב בוגר, אם דרושה התערבות מקיפה, כמות המפגשים, על פי הוותק והמוניטין של המאלף ועוד פרמטרים שונים. פגישה עם מאלף בת – 45-60 דקות עולה בין 150-200 ₪. כמובן שתמיד כדאי לבדוק כמה אופציות ורק אז להחליט. חשוב להבין כי הכלב הוא חלק בלתי נפרד מהמשפחה, וההשקעה של האילוף תניב לכם פירות בהמשך הדרך ותמורתה תקבלו שקט, שלווה והמון אהבה מצד כלבכם. מחפשים מאלפים מיומנים באזור המרכז? בדף זה אתם מוזמנים לפנות ישירות אל המאלפים שאיתם אנחנו עובדים שהנם כולם מאלפי כלבים מומלצים מאזור תל אביב.