ליאור – במרכז ובתל אביב

שמי ליאור, מאלף ומטפל התנהגותי בכלבים באזור המרכז.
האהבה העצומה והחיבור לכלבים תמיד היו חלק ממני והם גדלו לצידי בכל תקופה, אך ההחלטה להתמקצע, הגיעה כשלוני נכנסה לחיי. אז הבנתי שברצוני לחיות את התחום יום יום ולהבינו לעומק, ללמוד אותו כל הזמן ולעבוד בו, וכמובן גם ליהנות מסדנאות מעשיות באופן תדיר ולהתנדב (למשל עם כלבים ונוער בסיכון על מנת לתרום ולהיתרם בעצמי). בעוד שכלבים היו שם כל חיי, האסימון נפל כשאימצנו את לוני לחיק משפחתינו, כלבה מלאת אהבה, אנרגטית וחכמה בטירוף אך נראה היה בזמנו שגם מאד מורכבת. לוני היתה נבדלת מהכלבים שגדלו איתי, וההשלמה עם השוני היא שהביאה אותי לרצות להבינה יותר, בדרך אחרת ממה שהכרתי עד היום.


בתור מאלף, אני עוסק באילוף מבוסס חיזוקים חיובים, כדי להבין את שפתו של הכלב ומה מניע אותו. כך ניתן לייצר לו הצלחות יחד עם בעליו, דרכן ניתן להגביר את ההתנהגויות הטובות והרצויות ולמתן את אלו שפחות.

אני מלווה ביום יום כלבים מגוונים ואת משפחותיהם, על מנת לבנות יחד תקשורת איכותית עם הבנה ואמון. החל מכלבים בעלי התנהגויות שונות הדורשות פתרון כגון תוקפנות, התמודדות עם פחד, כלבים "ריאקטיבים" (כלבים המגיבים בקיצוניות לנוכחות אנשים/כלבים/חתולים/כלי רכב וכולה), תהליכי חינוך גורים ובוגרים (לדוגמה צרכים, הקניית הרגלים וסדר יום, פקודות בסיסיות, לימוד התנהגויות שונות ומגוונות, חשיפה, משמעת בסיסית והגדרת גבולות) ובנוסף מלווה משפחות בתהליכי אימוץ. מעבר לכך עוסק בספורט כלבני כגון פריזבי, אג'יליטי ורעייה, ומוצא בתנועה עוד עולם שלם דרכו ניתן להגיע לליבם של הכלבים וליצור תקשורת עמוקה יותר ועל הדרך גם להינות יחד ולדאוג לבריאותו של הכלב.


פעמים רבות בעלי כלבים עלולים להיות מתוסכלים מהכלב שלהם ומתקשים להינות מהטוב הרב שהוא עשוי להסב להם. בדיוק כאן אני נכנס לתמונה, כדי לעזור לגשר על הפער ולהזכיר שיש גם כייף בנוסף למטלות והאחריות בהכנסת כלב הביתה. אבנה לכם תהליך אילוף מסודר התואם גם לצרכים והרצונות שלכם ולשילוב הכלב בחיי הבית והמשפחה, וגם ובעיקר כזה ריאלי ומתאים לסדר היום שלכם.

אני מטפל במקרים הבאים:

א. חינוך גורים.
ב. לימוד התנהגויות בסיס.
ג. בעיות התנהגות בכלבים.
ד. תוקפנות, *פחדים וריאקטיביות.
ה. משמעת בסיסית והגדרת גבולות.
ו.ליווי בתהליכי אימוץ.
ז. ספורט כלבני

 

אזורי העבודה שלי הם:

  • תל אביב, רמת גן וגבעתיים (והסביבה).
  • אני גם יכול להגיע לדרום השרון.


אשמח להפגש 😊
ליאור.

למאמר המאלף >>>

לשיחת ייעוץ טלפוני חינם בנוגע לאילוף הכלב/ה שלך השאירו פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם:

גלילה לראש העמוד