אלכס – מאלפת בשרון

היי, שמי אלכס.

אני בוגרת מסלול הכשרת מאלפים ומטפלים התנהגותיים לכלבים באקדמיה מרקר טריינינג.
אהבתי לכלבים התחילה בילדותי – אמי טוענת שהמילה הראשונה  שאמרתי הייתה "כלב" ושתמיד רציתי בחברת כלבים. בשלושים השנים גידלתי משפחה שכלבים תמיד היו חלק ממנה, ובשלב מסוים, החלטתי להפוך את האהבה למקצוע ולעזור לאנשים אחרים ליהנות יותר מחברת כלביהם

כלבים הם יצורים מדהימים בעיני, בגלל הדרך שבה הם מתבוננים בנו, האנשים, לומדים את ההתנהגות שלנו, את שפת הגוף שלנו ויודעים הרבה פעמים, עוד לפני שאנו מודעים לעצמינו, מה אנחנו מרגישים ומה הצעד הבא שלנו.

יש לי ניסיון רב בחינוך גורים, בלווי כלבים בקליטתם במשפחות החדשות ובפתרון בעיות התנהגות נפוצות אצל כלבי משפחה. אני מתנדבת בעמותת "חבר למען הכלבים" ומלווה משפחות מאמצות בתהליך קליטת  כלבי העמותה בבית והפיכתם לבני משפחה אהובים.

הניסיון, האינטואיציה, והידע התאורטי והמעשי שיש לי, מאפשרים לי להבין את הרגשות והמניעים מהם נובעת ההתנהגות של הכלב, את צרכי המשפחה ולאפשר לשני הצדדים לקבל ממערכת היחסים הזאת את מה שהם צריכים. על ידי מילוי הצרכים של הכלב בדרך שמקובלת על בני האדם ומתוך אהבה והבנה. במהלך התהליך עם הכלב שלכם, תכירו את עולמו הרגשי ותלמדו להבין גם אתם את צרכיו ואת שפתו ותקבלו בסיס לבנות מערכת יחסים עמוקה של אמון הדדי.

אני מטפלת במקרים הבאים:

  • חינוך ואימון גורים.
  • לווי כלבי עמותה  – קליטה בבתים מאמצים.
  • "ריאקטיביות" – התפרצויות על אנשים, כלבים, חתולים ועוד.
  • בעיות  בין כלבים מרובים במשפחה.
  • חרדת נטישה.
  • חינוך לצרכים (כלבים בוגרים).

איזורי עבודה:
* מרמת השרון ועד כביש 9 בצפון.
* צור יגאל-כוכב יאיר והסביבה במזרח.

בואו ללמוד לנהל דיאלוג של אהבה והבנה עם הכלב שלכם.

קראו עוד במדריך המקיף על אילוף כלבים

לשיחת ייעוץ טלפוני חינם בנוגע לאילוף הכלב/ה שלך השאירו פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם:

גלילה לראש העמוד