מאלפי כלבים בצפון

אימצתם כלב? חשים קושי מסוים בגידול הכלב? הכלב בן כמה חודשים ועדיין עושה צרכים בבית? הכלב לא מציית לכם? נושך חפצים בבית? מתקשים לצאת אתו? נראה כי הגיע הזמן לחפש מאלף כלבים מקצועי. הצורך בחינוך הכלב הוא ללא ספק בסיסי, הרי כלב שאינו מחונך יכול לגרום לקושי לבעליו ובוודאי לא תרצו להפוך את החוויה של גידול הכלב לסיוט של ממש. כאן באתר, תוכלו למצוא מאלף כלבים בצפון המותאם לכם באופן אישי, אם זה מבחינת ניסיון, מיומנות, שיטות אילוף מתקדמות, מאלף שמתגורר בקרבתכם וכזה שתרגישו אתו כימיה מצוינת.

מאלפי כלבים מהצפון

לא נמצאו פוסטים

גרים באזור חיפה וזקוקים למאלף?

גרים בחיפה וצריכים מאלף?

שתי דרכים לאילוף כלבים

ראשית נציין כי ישנן שתי דרכים לאילוף כלבים, האחת היא אילוף על ידי מאלף שמגיע לפתח ביתכם ומאלף את הכלב בנוכחותכם ומעניק לכם הדרכה מלאה, והדרך השנייה היא – למסור את הכלב לכמה שבועות לפנסיון. הדרך הפופולרית ביותר כיום היא – אילוף כלבים בבית, וזאת בשל היתרונות הרבים שטמונים בדרך זו.

כיצד עובד אילוף כלבים בבית?

יש לא מעט מאלפי כלבים בצפון, אך כמובן שעליכם לבחור את הטוב ביותר וכזה שמגיע עם ניסיון רב ומיומנות בתחום. אז בואו נראה כיצד זה עובד: מאלף כלבים בצפון מגיע לביתכם ומבצע מפגשים בתדירות שונה, לרוב, עד שאתם מרגישים שינוי ממשי. המפגש הוא לרוב אחת לשבוע ונמשך כשעה, אך כאשר מדובר בגור, לרוב המפגשים יהיו קצרים יותר והתדירות תהיה נמוכה יותר. האילוף מתבצע בביתכם, אך לעיתים גם מחוץ לבית, בעיר - אם אתם חשים קושי עם הכלב במקומות הומי אדם ובמקומות בהם הוא פוגש כלבים אחרים וחתולים. במהלך ההדרכה והאילוף תקבלו הוראות מהמאלף לתרגל עבודה מעשית עם הכלב, וכך הוא יוכל לתת לכם טיפים והערות שונות שיועילו לצורך האילוף. בנוסף, מאלף כלבים בצפון ייתן לכם טיפים רבים ושימושיים ויוכל לסייע לכם לפתור מגוון בעיות נוספות שאיתן אתם חשים קושי ביום יום. לרוב, הקושי נוצר כאשר מדובר על גורים או כאשר כלבים קופצים על אורחים. הקושי עם גורים הוא ללמד אותם כללים בסיסיים כמו - לא לעשות צרכים בבית, לא ללעוס ולהזיק לחפצים, לא לעלות על מיטות וספות, לא לקפוץ על אורחים וללמד אותם משמעת בסיסית כמו -"שב", "ארצה", "למקום", "בוא", "רגלי" ועוד. בתהליך האילוף, המאלף מלמד את הכלב לבצע התנהגות חליפית ואיך כן להתנהג, ואיזו התנהגות תוביל לחיזוקים וחטיפים. מחפשים מאלף כלבים מקצועי? בעמוד זה תוכלו לפנות ישירות למאלפי כלבים מנוסים ומקצועיים בצפון.