מאלף כלבים בדרום

אתם רוצים לאלף את הכלב שלכם. כדאי שתדעו שאתם ממש לא לבד - אילוף כלבים הוא צורך בסיסי של בעלי כלבים, בין אם הרצון הוא לחנך גור קטן להתנהגות רצויה, לתקן התנהגות רעה אצל כלב בוגר או אפילו ללמד את הכלב משהו שלא נמצא בהכרח ב-DNA שלו. אילוף כלבים מתבצע באזור הדרום ולמעשה, בכל רחבי הארץ ניתן למצוא מאלפי כלבים מקצועיים.

מאלפי כלבים בדרום: גם בבית, דרך האינטרנט

זיו – מאלף בבאר שבע
מאלפי כלבים

זיו – מאלף בבאר שבע

שמי זיו,  אני מאלף ומטפל התנהגותי בכלבים, מוסמך ע"י "מרקר טריינינג". את דרכי כמאלף כלבים התחלתי כאשר התנדבתי ושמשתי אומנה

אילוף כלבים בדרום הארץ

southמאלף כלבים בדרום יכול להיכנס לתמונה בכל שלב בחייו של הכלב, אם כי ברור שהאילוף יהיה פשוט יותר ככל שהכלב צעיר יותר. יש לכך השפעה גם על עניין המחיר, כאשר בדרך כלל אילוף גורים להתנהגות נכונה (עשיית צרכים בחוץ ולא בבית, הימנעות מהרס רהיטים, חינוך להתנהגות שאינה תוקפנית) עולה לרוב כמה מאות שקלים. מגיל שנה ומעלה מחירי האילוף עולים, כאשר התהליך נוטה להיות מקיף יותר. מחיר של כ-2,000-3,000 ש''ח אפשרי בהחלט כשזה נוגע לפעולות אילוף מורכבות באופן יחסי. כמובן שלכל כלב יש חוקים משלו, כשגם בין המאלפים השונים יש בוודאי הבדלים שמשפיעים על אופי האילוף, שיטות האילוף, אחוזי ההצלחה והתשלום. למרות שאת האילוף ניתן לבצע בפנסיונים המוקדשים לכך, מומלץ להתייעץ עם מאלף כלבים מוסמך ולעשות זאת בבית: הכלב יהיה רגוע יותר בסביבה המוכרת שלו ולכן האילוף שלו יהיה אפקטיבי יותר.

כיום, חיפוש אחר מאלף כלבים בדרום, יכול להתבצע באמצעות רשת האינטרנט. באפשרותכם ליצור קשר עם מאלפים מהאזור דרך הרשימה שבדף, ללא פערי תיווך. צוות המאלפים פועל בכל ערי הדרום המרכזיות, לרבות באר שבע, אשקלון, אשדוד, קרית גת, שדרות, נתיבות ואילת. הוא יגיע לביתכם בהקדם האפשרי וייקח על עצמו את המשימה החשובה של אילוף הכלב שלכם.