אורית המאלפת – מאלפת בשפלה

תושבי השפלה הי,

שמי אורית נתן, מאלפת כלבים בכירה, עם התמחות בגזעים קטנים ובגורים במגוון גזעים. מאלפת בגישה חיובית (force free), מבצעת אילוף כלבים מגזעים קטנים, מחנכת ומאמנת כלבים בחום ובאהבה רבה ובשיתוף פעולה מלא אתכם, בעלי הכלבים.

במהלך השנים הוסמכתי למאלפת כלבים בכירה ומטפלת התנהגותית, בשנים האחרונות עברתי השתלמויות רבות. אלו העובדות המאפשרות לי להיות מעודכנת בשיטות חדישות המבוססות על הצלחות, וכל זאת למענכם, משפחתכם וכמובן למען כלבכם. כחלק מתחום התמחותי, בניתי מודל אילוף ייחודי בבית הכלב ובעליו, מודל שלפיו כולנו נהיה קבוצה מנצחת, כולנו נכיר ונבין את התנהגותנו וכך נתקשר בינינו ונהנה ביחד.

אין לי ספק שהמיומנויות המיוחדות שרכשתי הן בהיבט האנושי והן בהיבט "הכלבי" יאפשרו לנו להצליח ביחד. אתם יכולים ליהנות מכלבכם בגישה חיובית (force free), באווירה נעימה.

אתם, כבעלים של כלבים מגזעים קטנים, גורים ובוגרים (גם אתם, בעלים של כלבים מגזעים גדולים) מודעים לחשיבות היותו של הכלב כבן משפחה עם התנהגות טובה, עם הבנה של כללים מה אסור/מותר, עם חינוך לעשיית צרכים מחוץ לבית (גורים) ו… מניעת בעיות! המחויבות תהיה הנאה וגם הכלב יהיה גאוות המשפחה.

חבר'ה, צרו איתי קשר, נתאם פגישת אבחון ראשונית ועל-פי תוצאותיה אבנה עבורכם וכלבכם תוכנית אילוף מאלפת.

השירותים שלי:

  • טיפול בבעיות התנהגות בגזעים קטנים, כגון: בעיות צרכים, הרגלים נכונים, תוקפנות ועוד.
  • חינוך גורים מגזעים קטנים.
  • לימוד תקשורת נכונה עם כלבים.

איזורי עבודה:

  • נס ציונה, רחובות וראשון לציון.
  • מושבים בסביבה.

בברכה, בחום ובאהבה
אורית נתן

לשיחת ייעוץ טלפוני חינם בנוגע לאילוף הכלב/ה שלך השאירו פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם:

גלילה לראש העמוד